© SIA "Narvesen Baltija" mājas lapas satura kopēšana un pārpublicēšana aizliegta.> All Copyright © SIA "Narvesen Baltija". All rights reserved. E-pasts: narvesen@fotolukss.lv> Informatīvais tālrunis: 28664600 >
Foto
Kontakti un papildu informācija E-pasts - narvesen@fotolukss.lv Informatīvais tālrunis - 28664600
Biežāk uzdotie jautājumi
Ko darīt, ja neatveras bilžu ielādes logs?
Jums nepieciešams atjaunot savu internet pārlūka versiju.
Pārlūkprogrammu atbalstāmās versijas:
PārlūksVersija
Internet Explorerno 10
Mozilla Firefoxno 6
Google Chromeno 13
Safarino 3.2
Pasūtījuma veikšana
Izvēlaties foto failus un nosūtiet tos laboratorijai izmantojot augšupielādes rīku nospiežot pogu "Spied šeit un izvēlies bildes". Pēc veiksmīgas bilžu ielādes jāaizpilda pasūtījuma forma, kur norādiet fotogrāfiju veidu, kopiju skaitu, datus par sevi un izvēlaties saņemšanas vietu, kādu no Narvesen tirdzniecības vietām. Kad pasūtījums noformēts, nospiežot pogu apstiprināt Jūs nododat to izgatavošanai. Fotogrāfiju saņemšana pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajā Narvesen tirdzniecības vietā. Pēc pasūtījuma veikšanas Jūs saņemsiet e-pastu ar pasūtījuma informāciju uz pasūtījumā norādīto e-pastu.
Minimālais kopiju skaits
Pasūtījums tiek pieņemts, ja tajā tiek izgatavotas vismaz 20 dažādas fotogrāfijas vai arī tad, ja kopsummā pasūtat 20 (izmēra 10x15 cm) foto kopijas. Pasūtot 15x21 cm vai 20x30 cm izmēra fotogrāfijas minimālais fotogrāfiju skaits pasūtījumā - 5.
Fotogrāfiju izmēri
Piedāvājam izgatavot 10x15 cm, 15x21 cm, 20x30 cm izmēra fotogrāfijas. Vienā pasūtījumā var izgatavot viena izmēra fotogrāfijas.
Apmaksa
Apmaksa notiek skaidrā naudā, saņemot fotogrāfijas. Ar fotogrāfiju izgatavošanas cenrādi varat iepazīties šeit: Foto pakalpojumu cenrādis. Pasūtījuma piegādes cena 1.50 EUR.
Piegāde
Pasūtījuma termiņš tiek noteikts automātiski atkarībā no tā kurā laikā Jūs veicat pasūtījumu. Pēc pasūtījuma apstiprināšanas tiek uzrādīts piegādes termiņš un nosūtīta e-pasta vēstule uz pasūtījumā norādītu e-pasta adresi. Fotogrāfiju saņemšana pasūtījuma veikšanas brīdī norādītajā Narvesen tirdzniecības vietā.
Kontakti un papildu informācija E-pasts - narvesen@fotolukss.lv Informatīvais tālrunis - 28664600